SCFS8000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: SCFS8000
მწარმოებელი / ბრენდი: Semtech
Პროდუქტის აღწერა DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL
მონაცემთა ბაზები: SCFS8000.pdf
RoHs სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
საფონდო მდგომარეობა 446 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
25 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები SCFS8000
ნაწილი ნომერი SCFS8000 მწარმოებელი Semtech Corporation
აღწერა DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 446 pcs მონაცემთა ფურცელი SCFS8000.pdf
ძაბვა - Peak Reverse (Max) Standard ძაბვა - თავდამსხმელი (Vf) (მაქს) @ თუ 500mA
ძაბვის - Breakdown - სერია -
RoHS სტატუსი Bulk უკუ აღდგენის დრო (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
წინააღმდეგობის @ თუ, F - პოლარიზაცია Axial
ოპერაციული ტემპერატურა - Junction 150ns სამონტაჟო ტიპი Through Hole
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი ნაწილი ნომერი SCFS8000
გაფართოებული აღწერა Diode Standard 8000V (8kV) 500mA Through Hole დიოდური კონფიგურაცია 1µA @ 8000V
აღწერა DIODE GEN PURP 8KV 500MA AXIAL აქტუალური - უკუ Leakage @ Vr 16.2V @ 3A
აქტუალური - საშუალო გამოსწორებული (Io) (დიოდური) 8000V (8kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C