SCFS6000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: SCFS6000
მწარმოებელი / ბრენდი: Semtech
Პროდუქტის აღწერა DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL
მონაცემთა ბაზები: SCFS6000.pdf
RoHs სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
საფონდო მდგომარეობა 499 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
25 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები SCFS6000
ნაწილი ნომერი SCFS6000 მწარმოებელი Semtech Corporation
აღწერა DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 499 pcs მონაცემთა ფურცელი SCFS6000.pdf
ძაბვა - Peak Reverse (Max) Standard ძაბვა - თავდამსხმელი (Vf) (მაქს) @ თუ 500mA
ძაბვის - Breakdown - სერია -
RoHS სტატუსი Bulk უკუ აღდგენის დრო (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
წინააღმდეგობის @ თუ, F - პოლარიზაცია Axial
ოპერაციული ტემპერატურა - Junction 150ns სამონტაჟო ტიპი Through Hole
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited) მწარმოებელი ნაწილი ნომერი SCFS6000
გაფართოებული აღწერა Diode Standard 6000V (6kV) 500mA Through Hole დიოდური კონფიგურაცია 1µA @ 5000V
აღწერა DIODE GEN PURP 6KV 500MA AXIAL აქტუალური - უკუ Leakage @ Vr 12.6V @ 3A
აქტუალური - საშუალო გამოსწორებული (Io) (დიოდური) 6000V (6kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C