SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: SCFS2000
მწარმოებელი / ბრენდი: Semtech
Პროდუქტის აღწერა DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
მონაცემთა ბაზები: SCFS2000.pdf
RoHs სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
საფონდო მდგომარეობა 949 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
10 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები SCFS2000
ნაწილი ნომერი SCFS2000 მწარმოებელი Semtech
აღწერა DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი შეიცავს ტყვიის / RoHS შეუსაბამო
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 949 pcs მონაცემთა ფურცელი SCFS2000.pdf
ძაბვა - თავდამსხმელი (Vf) (მაქს) @ თუ 5.4V @ 3A ძაბვა - DC უკუ (Vr) (მაქსიმალური) 2000V
მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი - სიჩქარე Fast Recovery = 200mA (Io)
სერია - უკუ აღდგენის დრო (trr) 150ns
შეფუთვა Bulk პაკეტი / საქმე Axial
ოპერაციული ტემპერატურა - Junction -55°C ~ 150°C სამონტაჟო ტიპი Through Hole
დიოდი ტიპი Standard დეტალური აღწერა Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
აქტუალური - უკუ Leakage @ Vr 5µA @ 2000V აქტუალური - საშუალო გამოსწორებული (Io) 1.5A