DNR30US48
XP PowerXP Power
DNR30US48 Image
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: DNR30US48
მწარმოებელი / ბრენდი: XP Power
Პროდუქტის აღწერა AC/DC CONVERTER 48V 30W
მონაცემთა ბაზები: DNR30US48.pdf
RoHs სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 2329 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2329 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები DNR30US48
ნაწილი ნომერი DNR30US48 მწარმოებელი XP Power
აღწერა AC/DC CONVERTER 48V 30W იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 2329 pcs მონაცემთა ფურცელი DNR30US48.pdf
ძაბვა - გამოყვანა 4 - ძაბვა - გამოყვანა 3 -
ძაბვა - გამოყვანა 2 - ძაბვა - გამოყვანა 1 48V
ძაბვა - იზოლაცია 3kV ძაბვა - შეყვანა 90 ~ 264 VAC
ტიპი Enclosed ზომა / განზომილება 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
სერია DNR სიმძლავრე (Watts) 30W
Სხვა სახელები 1470-1100 ოპერაციული ტემპერატურა -20°C ~ 70°C (With Derating)
შედეგების რაოდენობა 1 სამონტაჟო ტიპი DIN Rail
ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) Not Applicable საჭიროა მინიმალური ჩატვირთვა No
ეფექტურობა 86% დეტალური აღწერა Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
მიმდინარე - გამომავალი (მაქსიმალური) 625mA დამტკიცებები CE