RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: RC1KB150K
Პროდუქტის აღწერა RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
მონაცემთა ბაზები: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
RoHs სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 5703 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5703 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები RC1KB150K
ნაწილი ნომერი RC1KB150K მწარმოებელი Stackpole Electronics, Inc.
აღწერა RES 150K OHM 1W 10% AXIAL იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 5703 pcs მონაცემთა ფურცელი 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
ტოლერანტობა ±10% ტემპერატურის კოეფიციენტი -
მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი Axial ზომა / განზომილება 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
სერია RC წინააღმდეგობა 150 kOhms
სიმძლავრე (Watts) 1W შეფუთვა Bulk
პაკეტი / საქმე Axial Სხვა სახელები RC 1 150K 10% A