STTH2003CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CG Image
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: STTH2003CG
მწარმოებელი / ბრენდი: STMicroelectronics
Პროდუქტის აღწერა DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK
მონაცემთა ბაზები: STTH2003CG.pdf
RoHs სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 6657 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6657 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები STTH2003CG
ნაწილი ნომერი STTH2003CG მწარმოებელი STMicroelectronics
აღწერა DIODE ARRAY GP 300V 10A D2PAK იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 6657 pcs მონაცემთა ფურცელი STTH2003CG.pdf
ძაბვა - თავდამსხმელი (Vf) (მაქს) @ თუ 1.25V @ 10A ძაბვა - DC უკუ (Vr) (მაქსიმალური) 300V
მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი D2PAK სიჩქარე Fast Recovery = 200mA (Io)
სერია - უკუ აღდგენის დრო (trr) 35ns
შეფუთვა Tube პაკეტი / საქმე TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Სხვა სახელები 497-12802-5
STTH2003CG-ND
ოპერაციული ტემპერატურა - Junction 175°C (Max)
სამონტაჟო ტიპი Surface Mount ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited)
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant დიოდი ტიპი Standard
დიოდური კონფიგურაცია 1 Pair Common Cathode დეტალური აღწერა Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
აქტუალური - უკუ Leakage @ Vr 20µA @ 300V აქტუალური - საშუალო გამოსწორებული (Io) (დიოდური) 10A
ბაზა ნაწილი ნომერი STTH2003C
გადაზიდვა
Delivery დრო დასჭირდება 2-4 დღე ქვეყნის უმრავლესობას DHL / UPS / FEDEX / TNT- ის მიერ.
FedexDHLUPSTNT
შემდგომი გაყიდვების გარანტია
დაკავშირებული Tags
მსგავსი პროდუქტები
STTH2003CGY-TR
STTH2003CGY-TR
Საწყობში: 58738 pcs
ჩამოტვირთვა: STTH2003CGY-TR.pdf
RFQ
STTH2002DI
STTH2002DI
აღწერა: DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
Საწყობში: 35272 pcs
ჩამოტვირთვა: STTH2002DI.pdf
RFQ
STTH2003CFP
STTH2003CFP
აღწერა: DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220FP
ჩამოტვირთვა: STTH2003CFP.pdf
STTH2003CG-TR
STTH2003CG-TR