STTH2002CFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CFP Image
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: STTH2002CFP
მწარმოებელი / ბრენდი: STMicroelectronics
Პროდუქტის აღწერა DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP
მონაცემთა ბაზები: STTH2002CFP.pdf
RoHs სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 62196 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62196 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები STTH2002CFP
ნაწილი ნომერი STTH2002CFP მწარმოებელი STMicroelectronics
აღწერა DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220FP იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 62196 pcs მონაცემთა ფურცელი STTH2002CFP.pdf
ძაბვა - თავდამსხმელი (Vf) (მაქს) @ თუ 1.1V @ 10A ძაბვა - DC უკუ (Vr) (მაქსიმალური) 200V
მიმწოდებელი მოწყობილობა პაკეტი TO-220FP სიჩქარე Fast Recovery = 200mA (Io)
სერია - უკუ აღდგენის დრო (trr) 27ns
შეფუთვა Tube პაკეტი / საქმე TO-220-3 Full Pack
Სხვა სახელები 497-3545-5 ოპერაციული ტემპერატურა - Junction 175°C (Max)
სამონტაჟო ტიპი Through Hole ტენიანობის მგრძნობელობის დონე (MSL) 1 (Unlimited)
იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი Lead free / RoHS Compliant დიოდი ტიპი Standard
დიოდური კონფიგურაცია 1 Pair Common Cathode დეტალური აღწერა Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
აქტუალური - უკუ Leakage @ Vr 10µA @ 200V აქტუალური - საშუალო გამოსწორებული (Io) (დიოდური) 10A