2277100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: 2277100-R
Პროდუქტის აღწერა ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE
მონაცემთა ბაზები: 2277100-R.pdf
RoHs სტატუსი RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 94 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
5 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები 2277100-R
ნაწილი ნომერი 2277100-R მწარმოებელი Microsemi
აღწერა ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 94 pcs მონაცემთა ფურცელი 2277100-R.pdf
ტიპი SAS/SATA სერია Adaptec® 8Q
RoHS სტატუსი RoHS Compliant პორტების რაოდენობა 16
ინტერფეისი PCI Express დეტალური აღწერა SAS/SATA Adapter Card PCI Express
გადაზიდვა
Delivery დრო დასჭირდება 2-4 დღე ქვეყნის უმრავლესობას DHL / UPS / FEDEX / TNT- ის მიერ.
FedexDHLUPSTNT
შემდგომი გაყიდვების გარანტია
დაკავშირებული Tags
მსგავსი პროდუქტები
მწარმოებლები: Phoenix Contact
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:80 400A DIN RL
Საწყობში: 2224 pcs
ჩამოტვირთვა: 2277129.pdf
RFQ
მწარმოებლები: Phoenix Contact
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:50 250A DIN RL
Საწყობში: 2426 pcs
ჩამოტვირთვა:
RFQ
ჩამოტვირთვა: 2277093.pdf
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:160 800A DIN
აღწერა: CURR SENSE XFMR 250A DIN RAIL
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:20 100A DIN RL
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:30 150A DIN RL
მწარმოებლები: Agastat Relays / TE Connectivity
აღწერა: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
აღწერა: CURR SENSE XFMR 1:120 600A DIN
ჩამოტვირთვა:
მრეწველობა სიახლეები
Rohm დასძენს 10 საავტომობილო SiC mosfets
"SCT3xxxxxxHR სერიის დანერგვა საშუალებას აძლევს Rohm შესთავაზ...
ჩართულია SiC MOSFET- ებზე
სემიკონდუქტორს წარუდგინა ორი SiC MOSFETS, რომელიც მიზნად ის...
APEC: TI ფიქრობს, რომ გვიან მივყავით AC-DC ჩიპი 15 მტ სტენით
"ეს ხელსაწყო აღწევს საუკეთესო ბალანსს მაღალი ეფექტურო...
სპონსორი: SIGLENT SVA1015X სპექტრის ანალიზატორი
ნახევრად საწარმოო დანადგარებს, სავარაუდოდ, 14% -ით შემცირდა და მომავალ წელს 27% -ით იზრდება