INT028ATFT
DisplaytechDisplaytech
INT028ATFT Image
გამოსახულება შეიძლება იყოს წარმომადგენლობა. იხილეთ დეტალები პროდუქტის დეტალებზე.
პროდუქტის მიმოხილვა
ნაწილი ნომერი: INT028ATFT
მწარმოებელი / ბრენდი: Displaytech
Პროდუქტის აღწერა LCD DISP TFT 2.8" 240X320
მონაცემთა ბაზები: 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
RoHs სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
საფონდო მდგომარეობა 2160 pcs stock
გემიდან ჰონგ კონგი
გადაზიდვის გზა DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2160 pcs
საცნობარო ფასი (აშშ დოლარებში)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
მოითხოვეთ ციტატა
  • Qty:
გთხოვთ მოგვცეს თქვენი სამიზნე ფასი, თუ რაოდენობით მეტია ნაჩვენები.
  • ნაწილი ნომერი
  • კომპანიის სახელი
  • საკონტაქტო სახელი
  • ელ.ფოსტა
  • შეტყობინება
სპეციფიკაციები INT028ATFT
ნაწილი ნომერი INT028ATFT მწარმოებელი Displaytech
აღწერა LCD DISP TFT 2.8" 240X320 იცხოვრე თავისუფალი სტატუსი / RoHS სტატუსი იცხოვრე უფასო / RoHS Compliant
რაოდენობა ხელმისაწვდომია 2160 pcs მონაცემთა ფურცელი 1.INT028ATFT.pdf2.INT028ATFT.pdf3.INT028ATFT.pdf
ნახვის ადგილი 43.20mm W x 57.60mm H Შეეხე ეკრანს -
სერია - Სხვა სახელები 1756-1027
ინტერფეისი Parallel გრაფიკული ფერი Red, Green, Blue (RGB)
Dot ზომა - Dot Pixels 240 x 320
Dot Pitch - ჩვენების ტიპი TFT - Color
Ჩვენების რეჟიმი Transmissive დიაგონალური ეკრანის ზომა 2.8" (71.12mm)
დეტალური აღწერა Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel 2.8" (71.12mm) 240 x 320 განათება LED